SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Alya Medya Ajans’da görev yönetimimiz, sağlam bir pazarlama stratejisi ile güçlü bir pazarlama planı oluşturmaktır. Hizmetlerimiz, Veri Çalışmalarının derinliklerini analiz etmekten gelişmiş Pazarlama Algoritmalarını kullanmaya kadar çok çeşitli pazarlama bakış açılarını kapsar. Aynı zamanda pazarlama departmanlarının ihtiyaç duyduğu pazarlama süreç yönetimlerini de (Reklamcılık, Dijital Pazarlama, Görsel Tasarım, Video Prodüksiyon, Sosyal Medya, Müşteri İlişkileri, Ürün Yönetimi, Web Site Dizayn, Advergaming, Pazar Araştırması, Veri Yönetimi, Raporlama & Analiz) birçok alanda destekleyerek uygulama süreçlerini tamamlamalarına yardımcı olur.

“Müşteri memnuniyetine durmaksızın odaklanarak dünyanın önde gelen butik pazarlama ajansı olmayı hedefliyoruz.”

Sosyal Sorumluluklara bağlıyız ve stratejilerimizin etik ve toplumsal değerlerle uyumlu olmasını sağlıyoruz. Medya Kullanımımız hem geleneksel pazarlama yollarını hem de Google, sosyal medya reklam platformları, yerel medya, blog siteleri ve çevrimiçi perakendeciler dahil olmak üzere çeşitli dijital platformları kapsar. Ekibimiz Sosyal Medya Pazarlaması, göz alıcı Tasarım girişimleri, karmaşık Web ve Proje Kodu Çalışmaları, hedefe yönelik Mobil Pazarlama stratejileri ve bütünsel Dijital Projeler konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca, her kampanyanın hedef kitlesinde yankı uyandırmasını sağlamak için Tüketici İçgörülerini anlamaya öncelik veriyoruz.

” 30’dan fazla ulusal ve uluslararası ödülle tanınan mirasımızı gururla ileriye taşıyoruz. Sizlere, sadece Portföyümüzün gücünü sergilemekle kalmayıp aynı zamanda uzmanlığımızın derinliğini de kanıtlayan Sertifikalarımızı keşfetmeye davet ediyoruz. “

“Sizi birlikte “geleceğinizi” kurmaya davet ediyoruz.”

Bize ulaşın: 0 542 368 08 41
e-posta: info@alyamedyaajans.com

info@alyamedyaajans.com

Mail 7x24 Destek

+90542 368 08 41

Whatsapp 7x24 Destek

+90542 368 08 41

Hafta içi 09:00-18:00